Nieuw BiEBpunt in Hintham
15-05-2013
Morgen opent de Bibliotheek Den Bosch een BiEBpunt in Sociaal Cultureel Centrum De Biechten.
Vanaf donderdagmiddag kunnen er boeken worden gereserveerd en opgehaald bij het nieuwe BiEBpunt van de
Bibliotheek Den Bosch in Hintham. Er is geen collectie aanwezig, maar met de hulp van vrijwilligers kan er in de catalogus gezocht worden naar materialen. Het gereserveerde boek kan de week daarna worden opgehaald in het BiEBpunt, dat elke donderdag van 15.00 tot 18.00 geopend is.
Het BiEBpunt in Hintham is het derde BiEBpunt van de Bibliotheek Den Bosch, eerder werden er BiEBpunten geopend in
De Helftheuvel en
Engelen.
Het nieuwe BiEBpunt kon worden gerealiseerd dankzij de inzet van vele enthousiaste vrijwilligers, onder aanvoering van Margreet van Dijl, bestuurslid van
De Biechten. Wethouder
Jeroen Weyers zal morgenmiddag om 15.00 uur de openingshandeling verrichten door het uitreiken van het eerste bestelde boek.
Reacties op dit artikel (0)
Er zijn nog geen reacties.