HomeNieuwsNieuwsoverzichtBericht
voetnoot
Bibliotheek Weesp opnieuw langer open
18-12-2013
Net als in 2012 verruimt de bibliotheek per 1 januari de openingstijden.
Dankzij samenwerking met Philadelphia kan de Bibliotheek Weesp per 1 januari het aantal openingsuren met vier uitbreiden, zo bericht Weesper Nieuws. In 2012 kon de bibliotheek door die samenwerking 15 uur langer open zijn. De samenwerking met Philadelphia ging op 1 maart van dat jaar van start.

Philadelphia is een landelijke organisatie die in en vanuit circa 700 locaties ondersteuning biedt aan ruim 7800 cliënten met een verstandelijke beperking. De ondersteuning varieert van enkele uren begeleiding per week tot dagelijkse intensieve zorg, en van logeeropvang tot dagbesteding en begeleide werkvormen.

Tijdens de extra uren is de informatiebalie van de Bibliotheek Weesp niet bemand, wel kunnen er dankzij de selfservice materialen geleend en geretourneerd worden. Voorts is het leescafé toegankelijk. Zie ook dit eerdere bericht over de succesvolle uitbreiding van openingsuren in 2012.


Print deze pagina

Reacties op dit artikel (0)

Er zijn nog geen reacties.

Schrijf een reactie

Naam
E-mailadres (?)
Reactie